درباره مادرباره ما
گروه صنعتی  کاتددر سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را بصورت تجربی در ضمینه تولید ماشین آلات صنعتی از جمله دستگاه های cnc  شروع نمود و پس از آن  در سال ۱۳۹۲ به صورت رسمی در دفتری در تهران مشغول به تامین و فروش و ارائه خدمات پس از فروش ، ماشین الات و دستگاه هایCNC  گردید.
این مجموعه از سال ۱۳۹۲ تا ۱۴۰۰  با تمرکز بر فروش ماشین الات CNC با کیفیت و تامین از تولید کنندگان داخلی معتبر و شرکت در نمایشگاه های مرتبط  در تهران ، موفق به فروش و ارسال و راه اندازی  بیش از 300  دستگاه در سراسر ایران و خارج از ایران گردید.
با گذشت زمان ، پیشرفت تکنولوژی و افزایش انتظارات مشتریان و همچنین عدم تمایل تولید برخی از ماشین الات مورد نیاز صنعت توسط سایر تولید کنندگان ، شرکت کاتد مکاترونیک پارس با هدف پیشرفت صنعت و دانش بومی ایران و اشتغال زایی ، تصمیم به طراحی وتولید برخی ازماشین الات مورد نیاز صنعت نمود. این هدف مسیر نمی شد مگر با بکارگیری مهندسان ومتخصصان باتجربه دراین امر.

بنابراین در سال ۱۴۰۰ شرکت کاتد مکاترونیک پارس  اولین کارگاه تولید ماشین الات صنعتی خود را در منطقه چهاردانگه تهران ،  افتتاح نمود تا بتواند به وسیله آن به اهداف بلند خود ، جامه عمل بپوشاند.

شرکت کاتد مکاترونیک پارس با مدیریت جناب آقای مهندس امیر خبازیان با تحقیقات علمی و میدانی خود همیشه در جهت تولید و طراحی کالای با کیفیت و مناسب ترین قیمت برای صنعت گران ایران عزیز قدم بر میدارد.

مهم ترین عوامل موفقیت :
·         پشتکار و فعالیت شبانه روزی
·         صداقت در گفتار و عمل
·         تعهد در اجرا و قرارداد ها
·         ارائه خدمات پس از فروش مطلوب
چشم اندازهای کوتاه مدت :
·         تولید ماشین آلات مورد نیاز کشور بخصوص ماشین الاتCNC   که نیازمند همت بیشتری از سوی تولید کنندگان می باشد و تولید داخلی نتوانسته است نیاز داخلی را پاسخ بدهد.
·         بهبود کیفیت داخلی سازی و هماهنگ سازی و رساندن سطح کیفیت و تکنولوژی محصولات ایرانی  در مقایسه با محصولات سایر کشورهای مطرح در این زمینه
·         افزایش سطح تکنولوژی مورد استفاده در طراحی و ساخت
·         افزایش سطح رضایت مشتریان از محصولات ایرانی
·         ارائه خدمات پس از فروش هر چه مطلوب تر به مصرف کنندگان عزیز
·         ایجاد فضای رقابتی سالم با سایر تولید کنندگان
چشم اندازهای بلند مدت :
·         ایجاد اشتغال مستمر و پایدار
·         صادرات محصولات با کیفیت و بهبود جایگاه ایران در مجامع صنعتی بین المللی
·         ابتکار و نوآوری در محصولات و متدها
·         پرورش متخصصین داخلی و ارتقاء دانش بومی
"کاتد" قطب برتر صنعت ایران